آسپیراسیون خلاء

آسپیراسیون وکیوم از مکش ملایم برای از بین بردن بارداری استفاده می کند و از شروع تا پایان حدود 5-10 دقیقه طول می کشد. پس از آن، باید حدود 30 تا 60 دقیقه در ناحیه ریکاوری استراحت کنید.

بیشتر بخوانید: قیمت گان پارچه ای

یک متخصص مراقبت های بهداشتی شما را به منطقه درمان نشان می دهد. از شما خواسته می شود که روی یک مبل با تکیه گاه هایی برای پاهای خود دراز بکشید. شما در این مرحله با پزشک خود ملاقات خواهید کرد و می توانید هر سوالی را در لحظه آخر بپرسید.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس ام ار ای

 قبل از شروع عمل هر گونه آرام بخش به شما داده می شود. یک پرستار برای حمایت و راحتی در تمام طول مدت همراه شما خواهد بود.

پس از معاینه و قرار دادن اسپکولوم در واژن، پزشک ممکن است نیاز به باز کردن دهانه رحم با استفاده از میله های نازکی به نام گشادکننده داشته باشد. سپس یک لوله از طریق دهانه رحم به داخل رحم وارد می شود.

بیشتر بخوانید:  رول ملحفه روتختی بیمارستان

 یا یک دستگاه ساکشن دستی یا یک دستگاه ساکشن به آرامی رحم شما را خالی می کند. اگر برای انجام عمل خود بیدار باشید، گرفتگی هایی مانند دردهای پریود را احساس خواهید کرد.

بیشتر بخوانید: کلاه جراحی پارچه ای زنانه

پس از درمان، شما را به منطقه بهبودی منتقل می‌کنند که در آنجا تحت نظر خواهید بود تا زمانی که کارکنان تشخیص دهند که برای ترخیص آماده هستید. قبل از رفتن به خانه یک میان وعده سبک میل خواهید کرد. یک داروی ضد بیماری به شما داده خواهد شد.